Płatne ankiety online to jeden z najprostszych sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie. Wystarczy tylko konto email i dostęp do Internetu. Ankiety możesz wypełniać w wolnym czasie. Taki sposób zarobkowania nie wymaga dużo pracy. Często wystarczy dostęp do komputera lub telefon komórkowy i 10 – 15 minut czasu np. w autobusie w trakcie drogi do pracy, w przerwie między zajęciami na uczelni, lub w kawiarni czekając na koleżankę.

iwadi.pl

Zdecydowanie jeden z najbardziej aktywnych paneli badawczych, który pozwala zarabiać wypełniając płatne ankiety online. Panel jest częścią grupy CINT. Jednej z największych firm badawczych na świecie, z siedzibą w Sztokholmie (Szwecja).

W iWadi na pojedynczej ankiecie można zarobić nawet 12 zł. To na prawdę dobry zarobek chociaż nie każda ankieta będzie wyceniona na taką kwotę. Rzeczywisty zarobek zależy od długości ankiety oraz tematu badania. Im dłuższa ankieta tym więcej można zarobić. Wypłata wynagrodzenia możliwa jest po zebraniu 40 zł. Zarobione pieniądze można przelać na konto PayPal lub przekazywać na cele charytatywne, m.in. na Polską Akcję Humanitarną (PAH) oraz Fundację Animalia.

mypanellab.com

Polski panel badawczy, który działa od 2014 roku. Podobnie jak w przypadku iWadi wynagrodzenie płatne jest po zebraniu 40 zł, a zarobione pieniądze przelewamy na konto PayPal. Badania są bardzo zróżnicowane i pochodzą od różnych firm i podmiotów (agencje badawcze, miasta, samorządy, organizacje non-profit, start-upy). Zdecydowana większość to badania dotyczące przedmiotów codziennego użytku, ale zdarzają się również badania związane z grami komputerowymi, samochodami czy sportem.

Jeśli ktoś z was nie ma jeszcze założonego konta w serwisie PayPal to można je założyć za darmo teraz. To wygodny i bezpieczny sposób nie tylko, aby przelewać zarobione pieniądze na swoje konto bankowe, ale również płacić za różnego rodzaju sługi i produkty w Internecie. PayPal działa jak elektroniczna portmonetka. Możemy na utworzone konto wpłacać pieniądze, wypłacać je i płacić za zakupy.

superankiety.pl

Panel dostępny jest w języku polskim. Wypłata zgromadzonych środków możliwa jest na konto PayPal po zebraniu 40 zł. Do niedawna panel umożliwiał dodatkowo zasilenie zarobionymi środkami Maxikarty, jednak ta funkcja nie jest już dostępna.

Zaproszenie do udziału w ankietach wysyłane są za pomocą poczty elektronicznej, więc warto regularnie sprawdzać swoją skrzynkę email. Badania mają ograniczony czas trwania. Nie będą czekać zbyt długo.

platneankietyonline.pl

Nowy panel badawczy na polskim rynku. Panel powiązany jest z grupą CINT. Umożliwia zarabianie pieniędzy i wypełnianie ankiet również za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, działającej na telefonach i tabletach z systemami iOS oraz Android. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Wypłata za wypełnione płatne ankiety jest możliwa na konto PayPal, po zebraniu minimum 40 zł. Taka minimalna wartość wypłaty to powszechna praktyka, która pozwala obniżyć koszty transakcyjne panelom badawczym. Obsługa dużej ilości małych przelewów jest droga co w efekcie przełożyłoby się na wypłacane wynagrodzenia dla panelistów. Takie rozwiązanie jest więc korzystne dla obu stron.

swiatankiet.pl

Panel działa od niedawna. Oferuje szeroki wybór ankiet na różne tematy. Zarobione pieniądze można przelać na konto PayPal, po zebraniu min. 40 zł.

jumbosurveys.com

Bonusowy panel na naszej liście. Duża liczba ankiet. Różne tematy. Część sieci CINT.


Podobne artykuły

3 strony, na których zarobisz wypełniając płatne ankiety