Przedstawiamy trzy serwisy, w których zarobisz wypełniając płatne ankiety online. Wszystkie przedstawione serwisy są częścią grupy CINT AB. Jednej z najszybciej rozwijanych się firm badawczych na świecie. CINT działa w 85 krajach i skupia społeczność ponad 50 milionów panelistów, którzy codziennie dzielą się swoją opinią i wypełniają setki tysięcy ankiet. Wybraliśmy serwisy, które dają zarobić i jednocześnie gwarantują wypłatę pieniędzy.

iwadi.pl

Najpopularniejszy i najszybciej rozwijający się z serwis z ankietami online w Polsce. Serwis działa w 14 krajach. Wypłata jest możliwa poprzez PayPal już po zebraniu 40 zł. Na jednej ankiecie możesz zarobić nawet 12 zł. Natomiast rzeczywisty zarobek zależy od długości ankiety i samego badania. Serwis jest częścią grupy CINT AB.

Istotne, aby po rejestracji w serwisie dokładnie wypełnić profil panelisty. W ten sposób ankiety są dopasowywane do zarejestrowanych panelistów. Innymi słowy im lepiej wypełniony profil, tym więcej lepiej dopasowanych ankiet.

superankiety.pl

Mniejszy serwis, skierowany do Polskich użytkowników. Również powiązany z CINT AB. Wypłata podobnie jak w przypadku iWadi dokonywana jest poprzez PayPal po zebraniu minimum 40 zł.

Pamiętaj, aby wypełniając płatne ankiety online udzielać rzetelnych odpowiedzi. Chodzenie na skróty zwyczajnie się nie opłaca. Panele badawcze mają wiele sposobów na weryfikację tzw. „klikaczy”, osoby które nie czytają pytań tylko udzielają przypadkowych odpowiedzi. Takie zachowanie jest traktowane jako niezgodne z regulaminem serwisu i co się z tym wiąże nie kwalifikuje do otrzymania wynagrodzenia.

mypanellab.com

Serwis jest częścią CINT AB, dodatkowo jest powiązany z aplikacją ankiet online surveylab.com umożliwiającą samodzielne tworzenie ankiet i testów.  Tu próg wypłaty jest nieco wyższy i wynosi 50 zł. Wypłata również na konto PayPal. Serwis działa w 12 krajach. Serwis jest w pełni responsywny, a więc możesz wygodnie go obsługiwać na telefonie komórkowym lub tablecie.

Rejestrując konto PayPal pamiętaj, aby było ono zarejestrowane na ten sam adres email co adres logowania w serwisie. Twój email jest tu Twoim identyfikatorem, który pozwala połączyć oba konta. Rejestracja w PayPal jest darmowa i co ważne możesz ją zrobić całkowicie online.

Chcesz poznać więcej możliwości zarobienia na płatnych ankietach. Przeczytaj artykuł 5 najlepszych stron do zarabiania pieniędzy.