Płatne ankiety online to jeden z najprostszych sposobów na zarabianie pieniędzy w Internecie. Wystarczy tylko konto email i dostęp do Internetu. Ankiety możesz wypełniać w wolnym czasie. Taki sposób zarobkowania nie wymagada dużo pracy. Często wystarczy telefon komórkowy i 15 minut czasu np. w autobusie w trakcie drogi do pracy lub w kawiarni czekając na koleżankę.

iwadi.net

Zdecydowanie jeden z najbardziej aktywnych paneli badawczych, który pozwala zarabiać na płatnych ankietach online. Panel jest częścią grupy CINT. Jednej z największych firm badawczych na świecie.

W iWadi na pojedynczej ankicie można zarobić nawet 12 zł. To na prawdę dobry zarobek chociaż nie każda ankieta będzie wyceniona na taką kwotę. Zeczywisty zarobek zależy od długości ankiety oraz tematu badnaia. Wypłata wynagrodzenia możliwa jest po zebraniu 40 zł. Zarobione pieniądze można przelać na konto PayPal lub przekazywać na cele charytatywne, m.in. na PAH oraz Fundację Animalia.

mypanellab.com

Polski panel badawczy działa od 2014 roku. Podobnie jak w przypadku iWadi wynagrodzenie płatne jest po zebraniu 40 zł, a zarobione pieniądze przelewamy na konto PayPal. Badania są bardzo zróżnicowane i pochodzą od różnych firm i podmiotów. Zdecydowana większość to badania dotyczące przedmiotów codziennego użytku ale zdażają się rónież badania związane z grami komputerowymi, samochodami czy sportem.

Jeśli ktoś z was nie ma jeszcze założonego konta w serwisie PayPal to można je założyć za darmo. To wygodny sposób aby nie tylko, aby przelewać zarobione pieniądze ale rónież płacić za różnego rodzaju sługi i produkty w Internecie.

superankiety.pl

Panel dostępny w języku polskim. Wypłatam zgromadzonych środków na konto PayPal po zebraniu 40 zł. Do niedawna panel umożliwiał dodatkowo zasilenie zarobionymi środkami maxikarty, jednak ta funkcja nie jest już dostępna.

platneankietyonline.pl

Nowy panel badawczy na polskim rynku. Panel powiązany jest z grupą CINT. Umożliwa zarabianie pieniędzy i wypełniania ankiet różnież za pomocą aplikacji mobilnej, działającej na telefonach i tabletach z systemami iOS oraz Android. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Wypłata jest możliwa na konto PayPal, po zebraniu minimum 40 zł. Taka minimalna wartość wypłaty to powszechna praktyka, która pozwala obniżyć koszty transakcyjne panelom badawczym.

swagbucks.com

Amerykański panel badawczy. Niestety panel nie jest dostępny jeszcze w Polsce. Zarobione pieniądze można przelać na swoje konto lub odebrać w postaci karty podarunkowej.